2 būdai sutaupyti: Refurbished & Refresh

03.05.21

Dažnas verslas nežino, kad pirkdamas kompiuterinę įrangą gali sutaupyti, tačiau turėti nepriekaištingai veikiančius kompiuterius. Visi žinome du tipus – naujas arba naudotas. Jų skirtumų nerašysime, tačiau pristatysime dar du tipus, kurie plačiai plinta tiek mažose, tiek didelėse įmonėse – Refresh ir Refurbish.

Kompiuteriai – nuo naujų, tik be originalios pakuotės iki naudotų, bet techniškai tvarkingų.

,,Refurbished” – gamykliškai atnaujinti kompiuteriai
Gaminiai nėra gamykliškai nauji, tačiau autorizuoto tiekėjo sutvarkyti, išvalyti ir paruošti kokybiškam funkcionavimui (sutvarkomi programiškai). Dažniausiai tai ilgiau ar trumpiau naudoti įrenginiai, kurie grąžinami tiekėjui arba jo superkami ir sutvarkomi. Neturės apsauginių plėvelių, lipdukų ir originalios pakuotės. Šie įrenginiai jus pasieks tvarkingose kartoninėse dėžėse ir vis dar su trumpesne ar ilgesne gamintojo garantija (nuo 30 d. iki 2 m).

Nederėtų pamiršti, kad renkantis atnaujintą kompiuterį prisidedama ir prie aplinkos tausojimo, kas šiais laikais yra labai aktuali tema. Grąžinant tokį įrenginį į rinką nereikia jų utilizuoti ir gaminti naujo kompiuterio, kas įtakoja net 70 proc. mažiau išmetamo anglies dioksido, nei gaminant naują įrenginį.

Sutaupyti galite ženklią sumą, ypatingai, jeigu pasirenkate žemiausios C kategorijos įrenginius. Iš esmės, kaip ir minėjome aukščiau, įrenginiai programiškai tvarkingi, tad kalbėti reikia apie išorinius parametrus. A kategorija: labai geros būklės, praktiškai neturintis naudojimosi žymių. Gali turėti labai smulkius įbrėžimus ant ekrano ar korpuso. B kategorija: geros būklės, tačiau naudojimosi žymės jau ryškesnės. Tie patys įbrėžimai, mygtukų ar kampų nusidėvėjimai. C kategorija: naudotas įrenginys, turintis ryškiausias naudojimosi žymes. Aukščiau minėtų kategorijų defektai šioje kategorijoje ryškiausi, tačiau, kaip ir minėjome – funkcionaliai veikiantys įrenginiai.

,,Refresh” – atnaujinti įrenginiai

Jeigu apie refurbished kalbėjome vis tik kaip apie naudotus įrenginius, tai ši kategorija priskiriama naujų įrenginių klasei. Įranga pas partnerį patenka tiesiai iš gamintojo, tad grandinėje nėra tarpinio vartotojo. Visa Refresh problematika – pakuotė ar smulkūs korpuso pažeidimai, kurie galimai atsiranda pakavimo ar transportavimo metu. Tad ir šie gaminiai mus pasiekia, pagrinde ne originalioje pakuotėje (bet ne visada). Taip pat tai gali būti  pertekliniai gamintojų kompiuteriai ar grąžinti demonstraciniai. Kitus produktus klientai grąžino dėl atšauktų užsakymų arba buvo iškeisti į kitus kompiuterius.

Iš emės – kalbame apie naujus įrenginius, tačiau juos taip pat skirstome į lygius: GOLD, SILVER ir BRONZE: 

GOLD: višiškai naujas įrenginys, tačiau originalios pakuotės gali ir neturėti. Yra gamintojo garantija. 

SILVER: gali būti smulkių korpuso įbrėžimų, tačiau NE ant ekrano. Yra gamintojo garantija. 

BRONZE: aprašymu nedaug skiriasi nuo SILVER lygio, tačiau įbrėžimų gali būti daugiau, bet jie, kaip ir SILVER lygyje – nebus ant ekrano. Taip pat turi gamintojo garantiją.

Heximus turi unikalią galimybę pasiūlyti tiek vienos, tiek kitos kategorijos įrangą. Kruopščiai išsiaiškinę jūsų verslo poreikius, parinksime tiksliausią įrangą ir parekomenduosime kategoriją.

Susisiekite dėl refurbish & refresh įrangos!

N

Greitas atsakymas

N

Sąžiningas patarimas

N

Platus asortimentas

N

Konkurencinga kaina

Augustinas Buivydas

 

IT pardavimų vadybininkas

Sutikimas su duomenų tvarkymu