Microsoft 365

Modernios cloud sistemos pažangioms įmonėms

Cloud sistemos sukurtos moderniam nuotoliniam darbui

Microsoft 365 yra cloud pagrindu veikiančios sistemos, leidžiančios darbuotojams pasiekti ir dalintis failais iš bet kurio įrenginio. M365 padeda užtikrinti įmonės duomenų saugumą ir pasiekiamumą, bei sumažina kaštus ir laiką, skiriamą vidinių įmonės serverių ir IT sistemų priežiūrai bei administravimui.

Įeinančios paslaugos

Dažniausi klausimai

Profesionalios M365 IT paslaugos jūsų verslui

Padėsime nustatyti konkrečius jūsų įmonės techninius poreikius ir geriausias įrenginių, programinės įrangos ir paslaugų parinktis. Mūsų IT specialistų komanda užtikrins, kad jūsų cloud sistema būtų saugi, moderni ir patogi jūsų darbui, o darbuotojams pasiūlysime mokymus, kurie sustiprins M365 programų efektyvų išnaudojimą produktyviam darbui.

Kodėl verta rinktis Microsoft 365?

Microsoft Office programos

Su daugeliu M365 planų gausite ir Microsoft Office programų paketą bei internetines jo versijas, todėl vartotojai dirbs su jau pažįstama programine įranga
w

Microsoft Teams

Su M365 prenumerata taip pat gausite Microsoft Teams programinę įrangą kuri užtikrins galimybę komunikuoti su kolegomis iš bet kurios pasaulio vietos

Verslo klasės el. paštas

Exchange el. pašto paslauga užtikrina aukščiausio lygio saugumą ir nepertraukiamą pasiekiamumą. Šią pašto dėžutę galėsite pasiekti su savo įmonės domenu (vardas@imone.lt)

1TB OneDrive

Kiekvienas vartotojas gauna po 1TB duomenų kuriuos gali saugoti OneDrive diske, todėl vietos užteks ne tik visiems failams, bet ir kompiuterio kopijoms

Darbas iš bet kurios vietos

M365 paslauga leidžia vartotojams pasiekti savo failus ir darbui skirtas programas iš bet kurio įrenginio

Cloud pagrindu grįsta sistema

M365 sistemos veikia debesyje, todėl visada turėsite naujausią versiją ir nebereikės rūpintis dedikuotų serverių bei IT sistemų išlaikymu ir priežiūra

Heximus M365 paslaugos

Migracija iš senų sistemų

Padedame migruoti iš senų  el.pašto ir failų saugojimo sistemų, bei užtikriname, jog naujai įsigytas M365 paketas veiktų sklandžiai ir be trikdžių

Nemokamos klientų konsultacijos

Siekiame, jog Heximus klientai gautų geriausią M365 patirtį, todėl nemokamai konsultuojame ir padedame užtikrinti sklandų darbą su M365 paslauga

M365 mokymai

Rengiame įvairaus tipo mokymus vadovams, IT personalui ir dabuotojams siekdami užtikrinti, jog įmonės galėtų išnaudoti pilną M365 paslaugos potencialą

 Microsoft 365 produktai

Microsoft Office

Visiškai įdiegtos ir nuolat atnaujinamos „Outlook“, „Word“, „Excel“, „PowerPoint“, „OneNote“, skirtos „Windows“ ar „Mac“, versijos. Šias programas galima įdiegti iki 5 skirtingų įrenginių.

Microsoft Intune

„Cloud-based” įmonės mobilumo valdymo (EMM) ir įmonės resursų valdymo (ERM) platforma. „Intune” leidžia valdyti ir prižiūrėti įmonės įrenginius (įskaitant tokias operacines sistemas, kaip „iOS“, „Android“ ir „Windows“), jų nustatymus, instaliuoti programas, bei saugumo parametrus per nuotolį.

Microsoft Office Online

Neturite galimybės įdiegti „Office” programų į savo kompiuterį? Naudokitės naujausiomis „Word“, „Excel“, „PowerPoint“ ir „OneNote“ internetinės versijomis tiesiai iš savo kompiuterio interneto naršyklės!

 

Microsoft Exchange

Verslo klasės el. paštas ir kalendoriai veikiantys kompiuteriuose, telefonuose ir interneto naršyklėje. Pašto dėžutė turi 50GB talpą, ją galima naudoti su Jūsų įmonės domenu (jusu@imone.lt), patogiai valdyti, administruoti vartotojus ir jų roles.

Microsoft OneDrive

1 TB „OneDrive” saugykla skirta laikyti, bendrindi failus ir kurti atsargines kompiuteryje esančių failų kopijas. „OneDrive” saugykla automatiškai sinchronizuojasi su visais įrenginiais, todėl Jūsų pakeitimai bus atnaujinti ir matomi iš bet kurio sinchronizuoto įrenginio ir interneto naršyklėje.

Microsoft SharePoint

Talpinkite ir dalinkitės bendrais įmonės failais „SharePoint” serveryje. Intraneto sprendimas skirtas kurti komandos svetaines ir bendrinti informaciją ir turinį. Su „SharePoint” failų dalinimasis ir bendras failo redagavimas tampa dar paprastesnis, o visa informacija galite pasidalinti su išorėje dirbančiais žmonėmis.

Microsoft Teams

Organizuokite susitikimus internetu ir vaizdo skambučius su ne daugiau kaip 300 žmonių naudodami „Microsoft Teams“. Sutelkite visus komandos pokalbius, susitikimus, failus ir programas, kad galėtumėte lengvai prisijungti ir bendradarbiauti iš vienos vietos naudodami „Microsoft Teams“

Unifikuotas vartotojų valdymas

Su M365 planais valdyti vartotojų paskyras yra ypač paprasta. Administratorius gali sukurti naujas paskyras, valdyti vartotojų teises ir prieigas prie specifinių įmonės duomenų, atstatyti pamirštus slaptažodžius ir suteikti prieigą prie įmonės nupirktų produktų licencijų.

Dažniausiai užduodami klausimai

NETRINTI. CLOSED ACORDION FUNKCIJA
Ar M365 yra saugus?
Taip! Visi M365 saugomi duomenys yra laikomi aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkančiuose duomenų centruose. Lyginant su standartiniais lokalaus duomenų centro sprendimais, M365 saugumo priemonės yra atnaujinamos kas dieną ir turi 99.9% veikimo SLA garantiją.
Nenoriu įsipareigoti metams. Ar yra kitų atsiskaitymo būdų?
Taip! Jeigu nenorite mokėti kas metus, už licencijas galite atsiskaityti kas mėnesį ar ketvirtį. Iš kitos pusės- mokant kas metus licencijos kainuos pigiau.
Per kiek laiko galiu atstatyti ištrintus duomenis?
Iš el.pašto, OneDrive ir Sharepoint ištrintus duomenis galėsite atstatyti per 30 dienų.
Mes jau turime el. pašto tiekėją, bet nori pereiti į M365. Ką daryti?
Turint savo el. pašto tiekėją ar dedikuotą serverį teks atlikti migraciją į M365 apliką. Šią procedūrą atlikti padės Heximus specialistai, todėl dėl dabų terminų ir sekančių veiksmų siūlome su mumis susisiekti.
Ar keli vartotojai gali naudoti tą pačią licenciją?
Ne. Viena licencija yra skirta vienam vartotojui, todėl dalintis viena M365 licencija neišeis.
Ar galima naudoti skirtingų tipų licencijas?
Taip! Skirtingo tipo M365 licencijas galite priskirti skirtingiems vartotojams.
Iš įmonės išėjo darbuotojas, todėl dabar turiu per daug licencijų. Ką daryti?
M365 licencijas galite perduoti kitiems darbuotojams arba atsisakyti prenumeratos. Taip būsite užtikrinti, jog mokate tik už naudojamų licencijų kiekį.
Ar į M365 kainą yra įtrauktos kitų produktų (pvz. PowerBI, Visio) licencijos?
Ne. Kitų produktų licencijos yra parduodamos atskirai. Dėl konkrečių sąlygų rekomenduojame kreiptis į Heximus specialistus

Užtikrinkite sklandų ir efektyvų darbą su Microsoft M365!

Nemokama konsultacija

N

Individualus pasiūlymas

N

Greitas atsakymas

N

Ekspertinės konsultacijos

N

Profesionalus aptarnavimas

Vidmantas

 

IT projektų pardavimo vadovas

Sutikimas su duomenų tvarkymu