Mes – Heximus!

 

Apie mus

 

Mūsų įmonė įkurta 2006 metais. Ypatingai didžiuojamės vertingomis ir tvirtomis partnerystėmis, kurios leidžia siekti mūsų pagrindinio tikslo – teikti kokybiškas ir aktualias informacinių sistemų paslaugas geriausiomis kainomis. Žinome, jog vienintelis būdas tapti patikimais partneriais IT srityje yra lankstumas ir ypatingas dėmesys savo klientams. O svarbiausia – malonus bendravimas

Mūsų vertybės

 

Žinome jog vienintelis būdas tapti patikimais partneriais yra kokybiškų paslaugų teikimas, todėl nuolat giliname savo darbuotojų žinias ir skiriame ypatingą dėmesį savo klientams. Įmonės viduje kuriame draugišką atmosferą, investuojame į žmonių mokymą ir tobulėjimą. Esame pasiruošę duoti sąžiningą patarimą IT sprendimų ir technikos klausimais ir tikime, jog malonus bendravimas palengvina svarbių sprendimų priėmimą ir praskaidrina dieną.

 

Mūsų filosofija - Malonu dirbti!

ISO 27001, 9001 ir 14001 sertifikacija

Kokybės politikos įgyvendinimui UAB „Heksimus“ sukūrė prižiūrimą ir nuolat tobulinamą integruotą vadybos sistemą, atitinkančią kokybės, ekologiškumo ir informacijos saugumo valdymo, pagal ISO 9001:2015, 14001:2015 ir ISO/IEC 27001:2013 standartų reikalavimus.

Mūsų pagrindinis uždavinys – teikti aktualias ir kokybiškas IT paslaugas. Siekdami nuolatinio tobulėjimo ir kokybės vadybos gerinimo, šią politiką peržiūrime ir geriname, kad ji išliktų nuolat aktuali, o jos įgyvendinimui kiekvienais metais formuojame tikslus ir uždavinius.

Mūsų profesionalumu pasitiki

UAB  „Heksimus“  sėkmingai  teikia  VšĮ  „Versli  Lietuva“  informacinių  technologijų  priežiūros  paslaugas  nuo 2009 metų. Šios įmonės darbuotojai  dirba tiksliai ir operatyviai,  visada atsižvelgia  į mūsų organizacijos  poreikius  ir  juos  įvykdo  sutartu  laiku.

Heximus turi profesionalų komanda, kuri į visus mūsų užklausimus reaguoja maksimaliai greitai bei suteikia visokeriopą pagalbą. Vadybininkai bei inžinieriai labai malonūs bei paslaugūs, įsigilina į problematiką bei paslaugas suteikia ne tik laiku bet ir maksimaliai kompetetingai.”

UAB „Heksimus“ dirba tiksliai ir operatyviai, įvertindami poreikius ir pasiūlydami geriausią sprendimą. Šioje įmonėje dirba profesionalūs ir kompetetingi specialistai, kurie turi sukaupę didelį techninės ir programinės įrangos žinių bagažą, kas užtikrina  savalaikį kokybišką darbų atlikimą.