HELPDESK +370 5 213 7307 helpdesk@heximus.lt

Mes – Heximus!

 

Apie mus

 

Mūsų įmonė įkurta 2006 metais. Ypatingai didžiuojamės vertingomis ir tvirtomis partnerystėmis, kurios leidžia siekti mūsų pagrindinio tikslo – teikti kokybiškas ir aktualias informacinių sistemų paslaugas geriausiomis kainomis. Žinome, jog vienintelis būdas tapti patikimais partneriais IT srityje yra lankstumas ir ypatingas dėmesys savo klientams. O svarbiausia – malonus bendravimas

Mūsų vertybės

 

Žinome jog vienintelis būdas tapti patikimais partneriais yra kokybiškų paslaugų teikimas, todėl nuolat giliname savo darbuotojų žinias ir skiriame ypatingą dėmesį savo klientams. Įmonės viduje kuriame draugišką atmosferą, investuojame į žmonių mokymą ir tobulėjimą. Esame pasiruošę duoti sąžiningą patarimą IT sprendimų ir technikos klausimais ir tikime, jog malonus bendravimas palengvina svarbių sprendimų priėmimą ir praskaidrina dieną.

 

ISO 27001 ir 9001 sertifikacija

 

Kokybės politikos įgyvendinimui UAB „Heksimus“ sukūrė prižiūrimą ir nuolat tobulinamą integruotą vadybos sistemą, atitinkančią kokybės ir informacijos saugumo valdymo pagal ISO 9001:2015 ir ISO/IEC 27001:2013 standartų reikalavimus.

Pagrindinis UAB “Heksimus” įmonės uždavinys – teikti aktualias klientams ir kokybiškas paslaugas. Įmonė, siekdama nuolatinio tobulėjimo ir kokybės vadybos gerinimo, šią politiką, kad ji išliktų nuolat aktuali, peržiūri, o jos įgyvendinimui kiekvienais metais formuoja tikslus ir uždavinius.

Mūsų filosofija - Malonu dirbti!

Turime kuo pasigirti!

Darbuotojų

Klientų

Metų IT rinkoje

Prižiūrimų kompiuterių

Heximus komanda

Giedrė

Direktorė

Algis

Verslo vystymo direktorius

Arūnas

IT inžinierius

Deividas

IT inžinierius

Paulius

IT projektų pardavimo vadovas

Vidmantas

IT administratorius

Egidijus

Pardavimų vadovas

Pavel

IT inžinierius

Gytis

IT pardavimų vadybininkas

Tadas

IT skyriaus vadovas

Ignas

El. Prekybos projekto vadovas

Rokas

El. Prekybos specialistas

Vidmantas

IT projektų pardavimo vadovas

Dominykas

Pirkimų vadovas

Aleksej

IT administratorius

Gabrielius

Pardavimų asistentas

Marius

IT Inžinierius