UAB „Heksimus“ pradėjo įgyvendinti projektą, finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė

UAB „Heksimus“ pradėjo įgyvendinti projektą “ UAB „Heksimus” informacinių technologijų verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu diegimas, siekiant padidinti pajamų augimą”, Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-0370, pagal priemonę „E-komercijos modelis COVID-19“.

Projekto biudžetas: 64 800,00 Eur, iš jų finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė: 48 600,00 Eur.

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia – 2021 m. rugpjūčio 10 d.

Projekto tikslas – informacinių technologijų verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu diegimas, siekiant padidinti pajamų augimą.

Projekto uždavinys – klientų savitarnos sistemos kūrimas.

Projekto dėka, diegiama klientų savitarnos sistema, siekiant, kad teikiamos paslaugos taptų patrauklesnės vartotojams, o tai leistų pritraukti naujų vartotojų ir padidinti įmonės pardavimus bei pelną, taip pat sėkmingai konkuruoti su šias paslaugas teikiančiomis kompanijomis. Planuojami projekto rezultatai (auganti apyvarta) turės teigiamą poveikį tiek įmonės, tiek šalies plėtrai.

Projekto pabaiga:  2023 m. vasario 25 d.