fbpx
IT PAGALBA +370 5 213 7307 helpdesk@heximus.lt

IT priežiūra

Patikėkite savo įmonės IT priežiūrą profesionalams!

Kodėl rinktis Heximus IT priežiūrą?

Stabiliai ir patikimai veikiantis IT ūkis užtikrina, jog įmonėje esančios sistemos veiks saugiai, sklandžiai ir nenutrūkstamai. Siekiant nepriekaištingos sistemų veiklos visi IT sistemos komponentai turi būti suderinti tarpusavyje, taip sukuriant harmoningą IT sistemų darbą. Naudodami pažangiausius įrankius ir įvairiapusę kompetenciją Heximus specialistai mūsų klientams siūlo tik aukščiausios kokybės paslaugas, pakeliančias Jūsų įmonės veiklą į kitą lygį.

IT priežiūros paslaugų sritys

Kompiuterinės darbo vietos

Tinkama kompiuterių priežiūra yra iššūkis su kuriuo susiduria kiekviena įmonė. Tik tinkamai paruošti ir prižiūrimi kompiuteriai leis užtikrinti sklandų ir nenutrūkstamą darbą dirbant tiek iš namų, tiek iš ofiso, o moderniausi saugumo sprendimai padės apsisaugoti nuo kenkėjiškų programų, įsilaužimų ar duomenų praradimo.

Žinome geriausias kompiuterių priežiūros praktikas ir aktyviai jas taikome teikdami su kompiuteriais susijusias paslaugas, o šiuolaikiški įrankiai užtikrina aukščiausią paslaugų kokybę.

Duomenų centras

Duomenų centras yra kritinis kiekvienos organizacijos IT infrastruktūros komponentas kuris užtikrina nenutrūkstamą ir greitą IT sistemų veikimą. Siekiant reikšmingai sumažinti gedimo riziką serveriai, duomenų saugyklos ir kiti duomenų centro įrenginiai reikalauja proaktyvios ir nenutrūksamos priežiūros. Tai gali kelti iššūkių įmonėms kurių pagrindinė veikla mažai susijusi su informacinėmis technologijomis.

Suprasdami šio kritinio įmonės komponento svarbą Heximus specialistai yra pasiruošę padėti užkirsti kelią gedimams ir išlaikyti duomenų centro funkcionalumą atitinkantį aukčiausius šių dienų standartus.

Tinklo įranga

Šiuolaikinėje organizacijoje saugus duomenų perdavimas tarp įrenginių yra vienas svarbiausių įmonės uždavinių. Nesaugus ir neprižiūrimas įmonės tinklas didina įsilaužimų ir duomenų vagystės grėsmes, bei trukdo darbuotojams dirbti efektyviai. Duomenų tinklo apsaugai skirti sprendimai dažnai būna komplikuoti ir sudaryti iš daugelio komponentų, todėl įrengti, sukonfigūruoti ir tinkamai prižiūrėti tinklo įrenginius užtrunka laiko. Taip pat dažnu atveju šie darbai reikalauja specifinės kompetencijos.

Heximus specialistai puikiai supranta šiuos iššūkius ir yra pasirengę padėti, jog apsikeitimas įmonės tinkle esančiais duomenimis vyktų sklandžiai ir saugiai.

Kodėl Heximus?

i

Lankstūs paslaugų planai

Kiekvieno kliento poreikis IT priežiūros paslaugai yra skirtingas, todėl kiekvieną paslaugos planą individualiai pritaikome prie kliento poreikių

Augame kartu su įmone

Įmonei sparčiai plečiantis užtikriname, jog niekada nepritrūksite IT resursų
~

IT saugumas

Siekiame užtrikrinti geriausias IT saugos praktikas ir pritaikome jas administruojant Jūsų IT ūkį
w

Ekspertų rekomendacijos

Aptarnaudami Jūsų IT ūkį aptinkame silpnąsias vietas ir pateikiame rekomendacijas leidžiančias užkirsti kelią ateities problemoms

IT ūkio auditas

Užsisakius IT priežiūros paslaugą IT ūkio auditą atliksime nemokamai!

Pagalba bet kuriuo paros metu

Siekiant užtikrinti kritinių sistemų veikimą esame pasiruošę padėti bet kuriuo paros metu!

Incidentų ir darbų ataskaitos

Kiekvieną mėnesį pateikiame Jūsų įmonės IT incidentų ir atliktų darbų ataskaitą, jog galėtumėte stebėti savo IT ūkio būklę

Pagalba darbo vietoje

Susidūrę su problema kurios negalime išspręsti nuotoliniu būdu, operatyviai atvykstame į Jūsų dabo vietą

Susisiekite su mūsų specialistais

N

Sutaupykite laiko

N

Atlaisvinkite IT resursus

N

Planuokite biudžetą

N

Gaukite patarimų

Tadas Burba

 

IT skyriaus vadovas

Sutikimas su duomenų tvarkymu