fbpx
IT PAGALBA +370 5 213 7307 helpdesk@heximus.lt

PASLAUGOS

PASLAUGOS

 1. Pilnos IT priežiūros paslauga

HEKSIMUS IT sistemų priežiūros paslauga – tai paslauga, kurios pagrindinė vertė –  proaktyvi veikla, siekiant užtikrinti veikiančią IT sistemą, o galimas problemas spręsti ne joms iškilus, o tik pastebėjus neigiamas tendencijas. Toks darbo principas sudaro sąlygas išvengti daugiau nei 70 proc. galimų gedimų, todėl bendrovės taupo laiką ir pinigus, susijusius su priverstinėms prastovoms dėl IT sistemų veikimo sutrikimų.

2. IT priežiūros paslauga pagal valandinį įkainį

HEKSIMUS specialistas atvyksta pas Jus pagal specialų iškvietimą. Mokate už konkrečiai atliktus darbus ir laiką.

Namų ūkių IT konsultacijos ir priežiūra

Fiziniams asmenims, nenorintiems ilgalaikių sutarčių – siūlome aptarnavimą pagal iškvietimą. Laikas skaičiuojamas valandos tikslumu nuo atvykimo į vietą. Pastoviems klientams (dirbantiems be sutarties) taikome nuolaidas.

Organizacijų konsultavimas technologijų ir specifikacijų klausimais

Pasaulis sparčiai keičiasi. Vyksta permainos rinkose, darbo vietų, namų ūkio, laisvalaikio aplinkoje. Žmonių veiklą vis mažiau riboja atstumas ir laikas.

Veikla globalėja, auga socializacija. Didėja bendradarbiavimo konkuruojant atvirosios rinkos ekonomikos aplinkoje svarba. Atsiranda naujos verslo, viešojo administravimo, darbo, mokymosi ir kultūros plėtros galimybės. Ypatingą reikšmę įgyja informacija, žinios, kompetencija, gyventojų, verslininkų bei valdžios sugebėjimas naudotis informacinių technologijų teikiamomis galimybėmis.

Informacinių Technologijų tobulėjimo ir kaitos sparta yra stulbinanti. Vieni produktai sparčiai keičia kitus, naujausi vakar dienos sprendimai šiandien jau pasenę. Tad natūralu, kad visas IT naujoves geriausiai sugeba sekti žmonės, dirbantys šioje srityje.

Mes siūlome sutaupyti Jūsų brangaus laiko, kurį galėsite skirti savo tiesioginėms darbinėms užduotims, tuo tarpu mes pasistengsime, kad iš mūsų Jūs gautumėte glaustai apibendrintas žinias, padėsiančias teisingai apsispręsti, kokio šiuolaikiško sprendimo ar įrangos Jūsų organizacijai reikėtų.

Pasitikėkite mumis, ir mes sutaupysime ne vieną valandą brangaus Jūsų laiko.

 

Greita IT pagalba ir kompiuterių servisas

Jei Jums staiga prireikia IT specialistų pagalbos, galite bet kada išsikviesti mūsų darbuotojus.

Jie Jums suteiks kvalifikuotą pagalbą pagal Jūsų poreikius bei patars kaip išspręsti problemą geriausiai.

Skambinkite ar rašykite nurodytais kontaktais.

Nuotolinė priežiūra

Kiekvienai įmonei labai svarbu, kad gedimai susijęs su kompiuterine technika būtų pašalinti greičiau bei kuo mažesnėmis išlaidomis.

Pirminė diagnostika, programiniai gedimai, kompiuterinės technikos profilaktiniai patikrinimai gali būti tvarkomi nuotoliniu būdu.

Nuotolinės IT priežiūros privalumai:

Operatyvumas – gedimas pradedamas šalinti vienos darbo valandos bėgyje;

Mažesnė paslaugos kaina – nėra atvykimo mokesčio, mažesnis valandinis įkainis.

Priežiūra atliekama nuotolinės valdymo programos pagalba, kuri pasižymi nesudėtingu diegimu (nereikia keisti tinklinės įrangos parametrų) bei maksimalia apsauga (generuojami saugos kodai leidžiantys prisijungti tik jūsų įmonės IT ūkį administruojančiam žmogui).

Prisijungimą inicijuoja klientas telefonu padiktuodamas prisijungimo kodus, kuriuos programa automatiškai sugeneruoja. Be kliento žinios prisijungimas negalimas.

Tai leidžia užtikrinti maksimalią informacijos apsaugą.

Mindaugo g. 23a, LT-03231, Vilnius

info@heximus.lt

IT PAGALBA

+370 5 213 7307

Administracija

 +370 656 21232

}

I-V 09:00 – 18:00