fbpx
IT PAGALBA +370 5 213 7307 helpdesk@heximus.lt

SPRENDIMAI

SPRENDIMAI
IT ūkio analizė ir projektavimas

Jūsų įmonė visada siekia maksimalių rezultatų?

Siekiate optimizuoti įmonės informacinių sistemų veiklą, priimti sprendimus dėl pažangiausių technologinių sprendimų įgyvendinimo?

Mūsų atliktas IT ūkio įvertinimas padės Jūsų įmonei planuoti numatomas IT išlaidas bei išvengti nenumatytų pasekmių. Atlikdami IT ir informacinių sistemų auditą siekiame įvertinti esamą IT ūkio būklę, patikimumą, efektyvumą, saugumo spragas bei valdymą.

Audito metu analizuojame ir aprašome įmonės kompiuterinę sistemą, išskiriame silpnąsias IT ūkio sritis, suformuluojame IT ūkio politiką, sudarome tolesnį veiklos planą ir nustatome prioritetus.

Mūsų ekspertai įmonės vadovams ir akcininkams pateikia apibendrintus esamos situacijos įvertinimus bei rekomendacijas, susijusias su tolesne įmonės IT strategija, efektyvumo didinimu bei rizikos mažinimu. Mes rekomenduojame IT auditą atlikti įmonių įsigijimų/susijungimų procese, taip pat keičiantis įmonės vadovams.

IT audito aprašymas ir privalumai:

Bendras IT ūkio įvertinimas;

Rezervinių duomenų kopijų darymo būsenos identifikavimas;

El. pašto, tinklo ir duomenų saugumo įvertinimas;

Kompiuterinės įrangos našumo auditas ir probleminių sričių identifikavimas;

Kompiuterinės technikos rizikos įvertinimas ir jos mažinimo sprendimų pasiūlymas;

Naudojamos programinės įrangos, taikomųjų programų sąrašo parengimas ir jų licencijavimo situacijos apibendrinimas;

Programinės įrangos legalumo ir efektyvumo auditas;

IT ūkio optimizavimo ir efektyvumo padidinimo pasiūlymo pateikimas;

IT ūkio audito ataskaitos paruošimas ir rekomendacijų pateikimas;

IT ūkio tobulinimo, korekcijos darbai remiantis pateikta ataskaita ir kliento prioritetais;

TINKLŲ OPTIMIZAVIMAS, DUOMENŲ SAUGOJIMAS IR ATSTATYMAS
Diegiame kompiuterinių tinklų sistemas Windows, Linux ir kitų operacinių sistemų pagrindu. Kompiuteriniais tinklais sujungiame lokalius įmonės biuro ir nutolusius skirtingų filialų ar sandėlių kompiuterius į vientisą sistemą. SAN/NAS pagalba užtikriname nuolatinį ir greitą informacijos pasiekiamumą bei paskirstymą. Kompiuterio gedimo ar kitu nenumatytu atveju, visą informaciją galima lengvai rasti apsaugotoje sistemoje, neprarandant svarbiausių duomenų ir nesugaištant papildomo laiko.

Jūsų įmonė keliasi į naujas patalpas ar tiesiog norite atnaujinti esamą kompiuterinį tinklą? Tuomet Jums būtina įvertinti realius įmonės poreikius tam, kad išvengtumėte nereikalingų investicijų ir susistyguotumėte darbą į tinkamas vietas. Mes padėsime suprojektuoti kompiuterinį tinklą ir parinkti patikimus partnerius.

Tik gerai suprojektuotas kompiuterių tinklas Jums atvers naujas galimybes bei padidins darbo produktyvumą su esama kompiuterine technika!

IT PRIEŽIŪROS IR APTARNAVIMO KAŠTŲ OPTIMIZAVIMAS
Siūlome atvirojo kodo sistemas, kurios leidžia sutaupyti IT aptarnavimo ir priežiūros išlaidas bei sumažinti darbo vietos išlaikymo kaštus. Sprendimus suderiname su įprasta technine įranga (kompiuteriais, spausdintuvais, skeneriais ir kita), Jums nereikės papildomai investuoti į specialią įrangą.

Diegiame tik sertifikuotus sprendimus, siūloma nauja įranga veikia greitai, patikimai, išvengia mažiau techninių gedimų ar neatitikimų.

Turime platų partnerių tinklą, galime rasti reikiamą techninės ir programinės įrangos sprendimą pagal techninius, finansinius ir kitus reikalavimus per trumpą laiką.

DUOMENŲ APSAUGA
Organizacijų informacija yra saugoma įvairiose duomenų bazėse, failų serveriuose, vartotojų kompiuteriuose, o apsikeitimas tokia informacija dažniausiai vyksta kompiuterinių tinklų pagalba.

Todėl svarbu ne tik užtikrinti duomenų perdavimą, bet ir apsaugoti perduodamus duomenis nuo nesankcionuoto nuskaitymo, duomenų bazes ir serverius apsaugoti nuo virusų, kenkėjiškų programų, įsilaužimų.

IT PAGALBA

+370 5 213 7307

Administracija

 +370 656 21232

}

I-V 09:00 – 18:00

Mindaugo g. 23a, LT-03231, Vilnius

info@heximus.lt