fbpx
IT PAGALBA +370 5 213 7307 helpdesk@heximus.lt

Darbas karantino metu

Su malonumu dirbame JUMS.

Dėl koronaviruso COVID-19 visas pasaulis susiduria su sudėtinga situacija. Visiems žinoma, kad tai didžiulis iššūkis ir verslui. Verslo aplinkai didelę įtaką daro įvairūs draudimai ir rekomendacijos, tačiau išlikti stipriems bus lengviausia tiems, kurie greitai prisitaikys prie pasikeitusių darbo sąlygų ir sutelks turimus išteklius.

Mes, IT paslaugų ir produktų pardavėjai, taip pat optimizavome savo profesionalų komandą taip, kad visos darbo vietos būtų išsaugotos ir, svarbiausia, – užtikrintume greitą pagalbą Jums: prižiūrėdami kasdienių IT infrastruktūrų sklandų darbą ir užtikrindami projektinių ar kontrolinių funkcijų nepertraukiamumą. Ši išskirtinė situacija leidžia mums dar nuodugniau peržiūrėti jūsų IT ūkį ir padėti pasiruošti ilgesniam karantino laikotarpiui. Parengėme keletą rekomendacijų, įžvalgų ir pagalbos įrankių jūsų verslui:

Mobiliosios darbo vietos. Atsižvelgiant į įmonės veiklą, rekomenduojamas darbas iš namų. Tai reiškia – peržiūrėkite būtiniausius  nuotolinio darbo atributus:

  • Nešiojamasis kompiuteris. Jeigu galimybių įsigyti nėra, pagalvokite apie tokių kompiuterių nuomą. Mes taip pat teikiame šią paslaugą. Esant poreikiui – susisiekite su mumis.
  • Saugus nuotolinis prisijungimas (VPN). Ar darbuotojai supažindinti su darbu šioje aplinkoje?
  • IT infrastruktūros resursai ir nuolatinio ryšio užtikrinimas. Pakankami?
  • Ar turite patogų sprendimą dalintis duomenimis per nuotolį? Jeigu yra poreikis – prašome kreiptis, „Heximus“ turi ne vieną sprendimą.
  • Ar turite konferencijų organizavimo įrankius? Vienas jų – „Microsoft“ įrankis, kurį dabar net pusmetį galima naudoti NEMOKAMAI.  Tai „MS teams“.
  • Tai puikus įrankis vaizdo ir garso skambučiams su kolegomis, partneriais ir klientais. Jeigu turite O365 licenciją, būtinai pasinaudokite, jeigu licencijos neturite, įgalinti „Teams“ funkciją nemokamai galima čia.

 

Image showing 93 organizations using Teams, 650+ organizations have more than 10K users, in 181 markets, and 53 languages.

Patogus dokumentų pasirašymas elektroniniu būdu. Ne visi namie turime spausdintuvus – multifunkcinius įrenginius. Taigi – atsispausdinti dokumentus, juos pasirašyti rašikliu ir nuskenuoti – tampa tikras iššūkis. Rekomenduojame patogiai juos pasirašyti mobiliu parašu interneto portale: https://www.gosign.lt/lt/. Spaudžiate pasirašyti dokumentą, įkeliate jį pdf formatu ir toliau sekate programos nurodymus. Registracija nebūtina, veikia su visais įrenginiais (kompiuteriais, telefonais). Taip dokumentą gali pasirašyti visos suinteresuotos šalys.

Jeigu turite klausimų ar reikia pagalbos dėl „Teams“ sprendimo – susisiekite su mūsų IT pagalbos linija tel. 852137307 arba helpdesk@heximus.lt

Kviečiame aktyviai konsultuotis –  rasime geriausius sprendimus Jūsų verslui.

Proaktyviai dirbame jums!