EL. PARDUOTUVIŲ KŪRIMAS

ELEKTRONINIŲ PARDUOTUVIŲ KŪRIMAS

UAB „Heksimus” siūlo elektroninių parduotuvių kūrimą įmonėms, kurios nori prekiauti internetu arba tiesiog nori pristatyti savo klientams parduodamas prekes elektroninėje erdvėje. Elektroninė parduotuvė – tai savotiška vizitinė kortelė. Praplėskite savo įmonės veiklą internete, juk tai puikus būdas ne tik padidinti savo pajamas, bet ir pareklamuoti savo prekes ar paslaugas.

Mes siūlome kokybiškus elektroninių parduotuvių kūrimo sprendimus. Dirbame su OpenCart turinio valdymo sistema, kuri pasižymi ne tik funkcionalumu ir stabilumu, bet ir ypač lengvu valdymu. Žinome, kad naudojant kitas, populiarias turinio valdymo sistemas atsiranda problemos su jos valdymu paprastam vartotojui. To negalime pasakyti apie OpenCart. Prie šios sistemos priprasite ypač greitai, be to suteiksime Jums galimybę išmėginti šią sistemą gyvai. OpenCart sistema idealiai tinka mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms, kurios nenori pradžioje verslo daug investuoti.

Užsakius mūsų elektroninių parduotuvių kūrimo paslaugas, jums nereikės mokėti nuomos mokesčio už jos naudojimą. Taigi, tai vienkartinė investicija.

Ko mums reikia iš jūsų norint pradėti elektroninės parduotuvės kūrimo darbus?
  1. Domenas (Jūsų parduotuvės adresas). Domeno metinė kaina apie 35 Lt.
  2. Hostingas (serverio talpinimo planas). Hostingo metinis mokestis apie 140 Lt.
  3. Dizainas (šablonas). Rekomenduojame įsigyti dizainą iš šios svetainės: ThemeForest
Kaip viskas vyksta?
  1. Pasirašote el. parduotuvės kūrimo sutartį.
  2. Išsirenkate ir įsigyjate dizainą. Persiunčiate dizaino failus mums arba mes tai atliekame už Jus.
  3. Turėdami hostingą, atsiunčiate mums prisijungimo duomenis prie serverio valdymo pulto.
  4. Pradedame kūrimo darbus. Baigus darbams, atsiunčiame Jums sąskaitą-faktūrą apmokėjimui.
  5. El. parduotuvės kūrimo darbai vyksta apie 1-1,5 savaitės, jei nesutarta kitaip.

6. Kilus klausimams – kreipiatės pas mus ir mes operatyviai atsakome į iškilusius klausimus.

Kur įsigyti domeną ir hostingą?

Rekomenduojame rinktis serveriai.lt paslaugas. Čia galite nuomotis tiek domeno vardą, tiek ir serverio talpinimo planą. Hostingui Jums reikėtų bent plano “Svetainei”, kadangi planas turi palaikyti duomenų bazes.

Kodėl verta rinktis mus?

Mes turime didelę patirtį dirbant su OpenCart turinio valdymo sistema, todėl į klausimus atsakysime išsamiai ir aiškiai. Padėsime įgyvendinti idėjas, rekomenduosime bei patarsime. Elektroninė parduotuvė turės pakankamai funkcijų prekybai vystyti, o atsiradus papildomiems poreikiams, įkainiai nebus dideli. Savo darbams suteikiame garantiją, tad būsite ramūs, kad parduotuvė veiks be sutrikimų. Mes neimame jokio mėnesinio mokesčio už naudojimąsi el. parduotuve. Jums tereikės mokėti nedidelius mokesčius už domeno ir hostingo nuomos pratęsimą.

Kiek tai kainuoja?

El. parduotuvės kūrimo darbai su standartinėmis funkcijomis kainuoja 1000 Lt + PVM. Ši kaina nesikeis, jei neturite specifinių reikalavimų. Visgi, tikslią kainą įvertinsime kuomet žinosime visus Jūsų reikalavimus ar pageidavimus.

Papildomi klausimai?

Turite klausimų? Mes su malonumu atsakysime į Jūsų kilusius klausimus telefonu 860204209 arba atvykite pas mus į ofisą Linkmenų g. 25, Vilnius (prieš tai suderinus laiką telefonu). Vilniuje galime atvykti ir pas Jus.

Žalgirio g. 96, Vilnius, LT-09300

info@heximus.lt

+370 655 64864

}

I-V 09:00 - 18:00