APIE MUS

Apie mus

Mūsų įmonė įkurta 2006 metais. Septynerius metus veiklą IT srityje vykdėme UAB „Sominis“ vardu. 2013-aisiais, dėl sparčios įmonės plėtros, pakeitėme pavadinimą į UAB “Heksimus”.  Pasikeitė tik įmonės pavadinimas, o daugelio metų įdirbis, kvalifikacija ir solidus bei lojalus klientų ratas – auga toliau. Ypatingai didžiuojamės vertingomis ir tvirtomis partnerystėmis, kurios leidžia siekti mūsų pagrindinio tikslo – teikti kokybiškas ir aktualias informacinių sistemų paslaugas geriausiomis kainomis.

Mūsų didžiausia vertybė – žinojimas, jog vienintelis būdas tapti patikimais partneriais IT srityje yra kokybiškų paslaugų teikimasnuolatinis darbuotojų žinių gilinimas, lankstumas ir ypatingas dėmesys savo klientamsO svarbiausia – malonus bendravimas. Tai mūsų veiklos filosofija.  Įmonės viduje kuriame draugišką atmosferą, investuojame į mokymus ir tobulėjimą. Investuojame į žmones, kurie su malonumu kuria paslaugas Jums!

Mes galime ir norime duoti SĄŽININGĄ patarimą kompiuterinės technikos pirkimo klausimais,

Turime žmonių, kurie MYLI savo darbą ir teikia aukščiausios kokybės IT priežiūros paslaugas,

Tikime, kad MALONUS bendravimas palengvina svarbių sprendimų priėmimą ir praskaidrina dieną.

Siūlome pasinaudoti mūsų specialistų žiniomis ir patirtimi taupant IT kaštus, pasirenkant teisingus sprendimus bei tampant konkurencingesniais sparčiai besikeičiančioje rinkoje.

UAB „Heximus“ gavo finansavimą pagal finasavimo priemonę INOČEKIAI LT

Įmonė pasinaudojo mokslo institucijų teikiamomis paslaugomis moksliniam tyrimui „Bioninės rankos eksperimentinės platformos prototipas“ atlikti. Projekto kodas: VP2-1.3-ŪM-05-K-03- 529

Žalgirio g. 96, Vilnius, LT-09300

info@heximus.lt

+370 655 64864

}

I-V 09:00 - 18:00